Logisztikai munkatárs

Munkáltató:

Győri székhelyű, egyedi gépgyártással foglalkozó VT Tipa Kft. logisztikai munkatárs kollégát keres, azonnali kezdéssel.

A VIDEOTON cégcsoport tagjaként, vállalkozásunk fő tevékenysége egyedi gépek, gépsorok tervezése, gyártása, üzembe helyezése, javítása és karbantartása.

Az egyedi igényeknek megfelelő gépészeti és automatizációs megoldások kidolgozását saját, nagy tapasztalattal és szakértelemmel rendelkező mérnökcsapatunk végzi.

Munkavállalóink fiatalos, lendületes és családias légkörben végezhetik munkájukat. Fontosnak tartjuk, hogy minden kollégánk számára megfelelő munkakörnyezetet biztosítsunk, bátran használhatod kreativitásod, értékeljük ötleteid és tudásod!

Leendő munkatárs feladatai:

  • áruátvétel, áruk bekönyvelése vállalatirányítási rendszerben
  • komissiózás
  • leltározásban való részvétel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • precíz, munkájára igényes munkavégzés
  • terhelhetőség, önálló feladatellátásra való képesség
  • középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői engedély (3312, 3324)
  • ipari munkakörnyezetben, raktározási munkavégzéssel szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidő
  • 1 műszakos munkarend (munkaidő: 7:40-16:00).
  • cafeteria juttatás
  • munkába járás támogatása: bruttó 30 Ft/km (vidéki munkavállalóknak)
  • kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

Információ:

Önéletrajzokat a hr@tipa.hu és a logisztika@hr.videoton.hu e-mail címre várjuk.